O nas

KAMSOFT PODLASIE SP. Z O.O.

Firma powstała w lipcu 2005r. z połączenia potencjałów firm Kamsoft z Katowic  (rok zał. 1985) i TPM Komputer z Zambrowa (rok zał. 1995) największego partnera firmy Kamsoft w województwie podlaskim.

Chcemy aktywnie towarzyszyć w rozwoju naszych klientów uważnie wsłuchując się w ich potrzeby i realizować je w oparciu o najnowsze technologie. 

Oferujemy nowoczesne rozwiązania wspomagające pracę w branży farmaceutycznej, medycznej i weterynaryjnej w oparciu o systemy firmy Kamsoft.

Aktualnie jesteśmy jednym z największych partnerów handlowych Kamsoft SA. 

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski. Posiadamy biura w Zambrowie i Warszawie. 

Nasz zespół stanowią specjaliści z różnych dziedzin tworząc działy odpowiedzialne za systemy dedykowane specyficznym grupom odbiorców.

 


ZESPÓŁ SYSTEMÓW MEDYCZNYCH

Zespół odpowiedzialny za systemy związane z medycyną. Opiekujemy się szpitalami, centrami medycznymi, przychodniami i gabinetami lekarskimi. To właśnie my pomagamy Wam w rozwiązywaniu problemów, doradzamy, wdrażamy nowe rozwiązania.

 


ZESPÓŁ SYSTEMÓW DYSTRYBUCJI I ZARZĄDZANIA

Tworzymy zespół odpowiedzialny za systemy związane z dystrybucją hurtową, handlem detalicznym, księgowością i zarządzaniem. Opiekujemy się hurtowniami farmaceutycznymi i weterynaryjnymi, a także wspieramy księgowość oraz dział kadr i płac. To właśnie my pomagamy Wam w walidacji hurtowni, tworzeniu rozbudowanych zestawień analitycznych, rozwiązujemy problemy, doradzamy, wdrażamy nowe rozwiązania.

 


ZESPÓŁ SYSTEMÓW APTECZNYCH

Nasz zespół to specjaliści rynku farmaceutycznego. Obsługujemy zarówno sieci aptek, jak i apteki indywidualne. To właśnie my pomagamy w rozwiązywaniu codziennych problemów farmaceutów oraz wspieramy i doradzamy osobom zarządzającym. Nasz zespół zajmuje się także serwisem urządzeń fiskalnych i sprzętu komputerowego.

 

 

 

.


 

       Aleksandra Truchel - BOK Kamsoft Podlasie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Odpowiadamy na wasze pytania, realizujemy zamówienia i służymy informacją, co, gdzie, jak i na kiedy.

 


ZARZĄD

 

Nasze zadania

zakres naszych działań
Analiza potrzeb i doradztwo w zakresie rozwiązań informatycznych
Wdrożenia zintegrowanych systemów informatycznych
Opieka techniczna w zakresie oferowanych systemów
Konsolidacja środowisk farmaceutycznych i medycznych
Na skróty
Zdalny serwis Zdalny serwis TV Team viewer Zapytaj Zamów wycenę Zamów licencję Zamów usługę Rejestracja na konferencję Newsletter