Oferty pracy

​Dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Kamsoft Podlasie Sp. z o.o.

Pracownik Service Desk

Potrzebujemy Twojego wsparcia!

Jeżeli:

  • bardzo dobrze znasz budowę komputera i potrafisz diagnozować oraz rozwiązywać problemy z nim związane
  • jesteś osobą otwartą na współpracę w grupie zgranych, młodych ludzi, komunikatywną oraz chętnie angażującą się w pracy
  • można Ci zaufać, gdy podejmiesz zadanie do wykonania
  • skomplikowane problemy są okazją do włączenia wszystkich szarych komórek i szansą na naukę nowych umiejętności
  • umiesz jeździć samochodem

 To właśnie Ciebie szukamy.

Dodatkowym atutem będzie fakt ukończenia szkoły wyższej na kierunku informatycznym oraz znajomość SQL, Oracle oraz rozwiązań serwerowych.

Nie musisz znać branży medycznej i farmaceutycznej.

W naszym zespole z powodzeniem odnajdziesz się w dziale serwisu, przy zadaniach:

  • Naprawy sprzętu komputerowego
  • Instalacji i konfiguracji oprogramowania zarówno systemów operacyjnych, jak i dedykowanych aplikacji.
  • Konserwacji i aktualizacji oprogramowania
  • Udział w projektach wdrożeniowych m.in. infrastruktury teleinformatycznej w aptekach.
  • Obsługi telefonicznej i osobistej klientów w zakresie serwisowania sprzętu i oprogramowania

Co zyskujesz?

Firmę Kamsoft Podlasie tworzą przede wszystkim ludzie. Praca w naszym zespole to możliwość rozwoju i praca z sensem. Specjaliści w różnych dziedzinach (oraclowcy, linuksiarze, sieciowcy) oraz doświadczeni w pracy od wielu lat (wdrożeniowcy, serwisanci, szkoleniowcy).

Proces rekrutacji

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

Zapytaj!

Na skróty
Zdalny serwis Zdalny serwis TV Team viewer Zapytaj Zamów wycenę Zamów licencję Zamów usługę Rejestracja na konferencję