Dofinansowanie NFZ dla podmiotów medycznych na wdrożenie e-usług

Artykuły, 2023-06-14

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność poinformować, że Ministerstwo Zdrowia wraz z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) udostępniło program wsparcia finansowego dla podmiotów medycznych, którego celem jest wdrożenie e-usług w placówkach ochrony zdrowia. Dofinansowanie jest dostępne dla podmiotów, takich jak przychodnie, szpitale czy gabinety lekarskie, które planują zmodernizować swoje systemy informatyczne i wprowadzić nowoczesne rozwiązania.

 

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Ministerstwo Zdrowia na oficjalnej stronie internetowej (https://www.gov.pl/web/zdrowie/wsparcie-finansowe-dla-poz-na-wdrozenie-e-uslug), termin składania wniosków o dofinansowanie upływa 29 czerwca 2023 roku. Jest to doskonała okazja dla placówek medycznych, aby skorzystać z tej szansy i podjąć kroki w kierunku cyfrowej transformacji.

 

W Kamsoft Podlasie zdajemy sobie sprawę z wymagań i potrzeb podmiotów medycznych w zakresie informatyzacji i wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań. Dlatego chcielibyśmy Państwu zaproponować naszą pomoc w procesie składania wniosków, przygotowaniu oferty, a także w samym procesie realizacji i wsparciu po wdrożeniu.

 

Nasze doświadczenie w obszarze rozwiązań informatycznych dla sektora medycznego pozwala nam skutecznie doradzać w zakresie wyboru odpowiednich systemów, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Jesteśmy przygotowani, aby pomóc Państwu w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie, analizie wymagań technologicznych, a także wdrożeniu i szkoleniu personelu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z dofinansowania NFZ i planują wdrożenie e-usług w swojej placówce, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, udzielimy szczegółowych informacji i przedstawimy naszą ofertę.

 

Termin składania wniosków upływa już 29 czerwca 2023 roku, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z nami.

 

ZAPYTAJ

Na skróty
Zdalny serwis Zdalny serwis TV Team viewer Zapytaj Zamów wycenę Zamów licencję Zamów usługę Rejestracja na konferencję Newsletter